Sanatoria

W Ciechocinku, gdzie Dom Zdrojowy jest …

W Miłomłynie, gdzie czas miło płynie…

W Połczynie Zdroju, Augustowie, Białowieży, Supraślu …

byłam. Niebawem podzielę się wrażeniami.

Dla tych, którzy już dziś szukają miejsca na relaks i rehabilitację polecam Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality Mazury.

 

Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy w Ciechocinku to kolejne miejce, do którego wysłał mnie na rehabilitację Narodowy Fundusz Zdrowia. Jechałam z duszą na ramieniu, bo przeczytałam nieprzyjazne komentarze w internecie. Na moje szczęście, opinie te okazały się nieprzystające do rzeczywistości !

Rzeczone Sanatorium położone jest w centrum miasta. W pobliżu mamy różne sklepy, aptekę, drogerię, warzywniak. Niedaleko jest park, bliżej Kapliczka. Pokoje są czyste, paleta zabiegów dla osób chorych na Devica duża, jedzenie smaczne. Na specjalną prośbę można dostać dietę bezglutenową. Często odbywają się tu prowadzone np. przez fizjoterapeutów wykłady. Warto z nich skorzystać. Dobrze zorganizowany jest basen. Zatrudnieni pracownicy ( wszystkich szczebli ) są bardzo uprzejmi.

Także, jeśli ktoś nie oczekuje standardu jak w Spa dr Ireny E. , będzie zadowolony.

Jedna odpowiedź do “Sanatoria”

  1. Dzień dobry!
    Zapoznałam się z Pani blogiem i przede wszystkim dziękuję za niego, gdyż jest źródłem nie tylko cennych informacji i wskazówek, ale także otuchy!
    Zwracam się z następującą prośbą i zapytaniem: U mojej mamy w tym roku zdiagnozowano zespół Devica, Właśnie jest po kilkutygodniowej rehabilitacji neurologicznej szpitalnej (Katowice Murcki). Poszukuję dla niej miejsca na dalszą rehablitację – typu turnus rehabilitacyjny w uzdrowisku/sanatorium itp. Czy może nam Pani polecić jakieś konkretne ośrodki?

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »