Kontakt

Podziel się ze mną swoimi doświadczeniami w chorobie / z chorobą osoby bliskiej.

Może mogę Ci w jakiś sposób pomóc ?

Wiele przeszłam, doświadczyłam, chętnie podzielę się swoimi sukcesami, byś mogła/mógł w nich partycypować.

Podzielę się porażkami, byś spokojnie je ominęła/ominął.

A może chcesz się tylko wygadać lub wykrzyczeć ? Napisz

10 odpowiedzi na “Kontakt”

    1. Agato, lekarza neurologa najlepiej szukać w swojej okolicy. Mi mojego polecił prof. Selmaj z Łodzi. Obecnie można zapisywać się do Centrum Neurologii w Łodzi na leczenie Devica w ramach NFZ. Więcej informacji na : selmaj.pl
     Pozdrawiam,

   1. Proponuję zapisanie się do Centrum Neurologii prof. Selmaja w Łodzi. Rejestracji wizyt można dokonywać pod numerem telefonu – 505 366 318. Na stronie internetowej Centrum pojawia się następujący komunikat : „Oferujemy najnowocześniejsze i najskuteczniejsze leczenie pacjentów z chorobą NMO (Neuromyelitis optica) określanej też terminem choroby Devica, bez kosztów, w ramach programu NFZ. Szybkie i sprawne rozpoczęcie leczenia”. Myślę, że warto się tym zainteresować i umówić na wizytę w ramach NFZ.
    Zdrowia !

  1. Marcinie, w Łodzi przyjmuje prof. Selmaj, który jest wybitnym specjalistą w zakresie tej choroby. Można też pewnie spróbować się dostać do któregoś z jego młodszych kolegów-współpracowników. Nazwisko mojego lekarza prześlę Ci na maila. Pozdrawiam.

 1. Dzień dobry,

  poszukuję kontaktu do rodziców dzieci (do 17r.ż) zmagającymi się z Zespołem Device’a.
  W Gdańskim szpitalu jest otwarte badanie kliniczne dla takich pacjentów. Niestety zapewne nie wszyscy o tym wiedzą. W razie potrzeby służę dodatkowymi informacjami, mój nr tel. 503338512.
  Pozdrawiam
  Natalia Litka

  1. Pani Natalio, myślę, że w tej sprawie mogłaby Pani zwrócić się do Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego. PTSR mogłoby umieścić taką informację na swojej stronie internetowej i w portalach społecznościowych, zwłaszcza, że poświęciło cały dział chorobie Devica.
   Pozdrawiam,

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »